O firmě, certifikáty


Vznik a vývoj společnosti

Firma Viscuma s.r.o. byla založena 23.února 2007. Jedná se o ryze český podnikatelský subjekt, jehož stoprocentním vlastníkem je p. Jan Kylar.

Vedení firmy má dlouholetou zkušenost v oboru vstřikování přesných technických výlisků pro elektrotechnický, ale hlavně automobilový průmysl.

Začátkem roku 2008 byl zakoupen stávající objekt a začaly stavební úpravy, které byly dokončeny na konci června téhož roku. Následovalo vybudování centrálního chlazení k výrobním zařízením a osazení výrobní haly vstřikovacími lisy značky Arburg.


Zaměření společnosti

  • přesné technické výlisky z termoplastů
  • mezi hlavní zaměření patří lisování výrobků z čirých materiálů
  • montáž a kompletace vyrobených dílů do sestav i s použitím nakupovaných komponent
  • oživování a zkoušení vstřikovacích forem

VISCUMA s.r.o. Certifikát En ISO 9001:2009 VISCUMA s.r.o. Certifikát Cz ISO 9001:2009

Management jakosti

Vize společnosti:

"Dosahovat spokojenosti zákazníka kvalitou a komplexností našich služeb.",

VISCUMA s.r.o. zavedla normu: IATF 16949:2016.


Politika kvality

Společnost VISCUMA s.r.o. zajistí stabilní kvalitu všech produktů. Technické vybavení společnosti potřebné k realizaci zakázek bude udržováno na vysoké úrovni a v dobrém technickém stavu, bude dále rozvíjeno a rozšiřováno. Kvalita výrobků je ověřována systémem kontrol, společnost udržuje styky se zákazníky v průběhu realizace výroby. Systém managementu kvality zajišťuje udržování a stálé zlepšování výrobního procesu a podpůrných činností, v souladu s normou ISO 9001:2015 a IATF 16949:2016 .

© all rights reserved